Druga ekipa je za vikend nastavila s nizom dogovorenih prijateljskih-trening utakmica odigravanjem dvije utakmice s ekipom iz susjednog Đurđevca.

U prvoj utakmici, koju smo dobile sa nekoliko golova razlike,  ekipi Đurđevca suprotstavila sam sastav od djevojaka godišta 2002 i 2004, za koje mislim da će biti nosioci igre u drugoligaškom natjecanju. Naravno da to nije konačni odabir jer do početka natjecanja imamo još nekoliko predviđenih utakmica. U drugoj utakmici igrale  su  mlađe Đurđevačke protiv ostalih  mojim djevojaka, koje nisu igrale u prvoj utakmici ili su imale manju minutažu. I tu je rezultat bio u našu korist – priopćila je za klupske stranice trenerica druge ekipe Đurđica Zečević koja je zadovoljna igrom, a manjkavosti će ispravljati daljnjim tijekom priprema.

Tijekom ovoga tjedna drugu ekipu čeka uzvrat u Đurđevcu u utorak te utakmica s Lokomotivom u Koprivnici u četvrtak.