TRENERI SURADNICI // Piše Đurđica Zečević
Podravka 3 na treninguOdigrana je zaostala utakmica 1. kruga NMŽRL za djevojčice rođene 2000. godine i mlađe, u kojoj smo za protivnika imale ekipu Pitomače. Izostalo je sudjelovanje ekipe Mladost iz Kloštra Podravskog koja je, navodno, istupila iz natjecanja.

Rezultat utakmice je 23:14 (13:5) u našu korist, a ekipa Podravke je nastupila u sastavu: Krstanović, Kokša, Petričević 1, Sikavica 2, Benić, Popović 1, Jandrašić 8, Brkić 2, Dombaj 1, Jurić 2, Vrabec, Presek 1, Šestak 2, Kolar, Galinec 3, Bogdan.
U utakmici nisu nastupile Petika i Borac, jer su idućeg dana igrale za 98. godište u Bjelovaru.

Sa suparnikom, koji je igrao korektno i u granicama svojih mogućnosti, nismo imali teži posao, što je omogućilo igranje svih igračica. Utakmice u toj ligi dobro dođu, jer se može igrati bez rezultatskog opterećenja i pokazati naučeno na treninzima.

Nakon ”jezikove juhe” zbog loše igre u Garešnici, na ovoj utakmici pristup igri bio je puno bolji, a tako mora i dalje ostati. Zadovoljna sam sa svim svojim igračicama, a Luciju Jandrašić pohvaljujem zbog dobre igre i 8 datih golova.