Podravka5_2012-2013_SkupnaTRENERI SURADNICI // Piše Goran Rihtarić

Nakon kraće pauze zbog božićnih i novogodišnjih blagdana nastavilo se natjecanje za naše male rukometašice. Naime, proteklog  je vikenda u Križevcima odigran 3. krug NMRL za djevojčice rođene 2000. godine i mlađe. Podravka 5 odigrala je utakmice sa RK Daruvar i RK Garešnica.

Rezultati

RK Garešnica – RK Podravka 12:4 (6:3)

RK Podravka – RK Daruvar 4:19 (3:8), utakmica je registrirana 10:0 za RK Podravku, jer Daruvar, a i Veliko trojstvo, nastupaju u ovoj ligi i sa straijim godištima, no važno je da se utakmice igraju, rezultati i nisu toliko važni.

A kako rezultati  sugeriraju, nastavilo se prikupljanje iskustva za naše male rukometašice. Nažalost, osim otvaranja obiju utakmica koje je bilo vrlo dobro, kako u fazi obrane tako i u fazi napada, sve ostalo proteklo je u znaku naših suparnica.

Za Podravku 5 nastupile su slijedeće djevojčice: golamice Behin, Lončarić, Nemec, Jurić; igračice Firšt  5, Domijan, Vuljak, Pleić, Bošnjak, Sermek, Šokec 2, Zagrajski, Perika, Vrabelj 1, Kusak, Rojčević, Mihoci, Baltić, Loparić, Jurendić.