Nikica Pušić-Koroljević // službena fotografija 2012.PRENESENO IZ SPORTSKIH NOVOSTI

Podravkino lijevo krilo Nikica Pušić-Koroljević ovih je dana diplomirala na Kineziološkom fakultetu.

– Hvala Bogu, postala sam profesorica, napokon, sad ćemo uhvatiti neke đake u mlin, ha ha! Uz rukomet, uvijek mi je bilo važno gurati i faks, sad sam ga i završila. Stvarno sam sretna da sam to privela kraju, nadam se da ću u budućnosti naći i posao.

U rukometu se vidi i nakon završetka igračke karijere.

– Zanima me rad s djecom, voljela bih raditi s mlađim dobnim skupinama, barem tu početi s tim poslom. No, vidjet ćemo, život nosi svašta, ništa ne možemo znati unaprijed.

Očekuje se da će na ljeto dosta igračica otići iz Podravke, je li i ona među njima?

– Želim se prvo fokusirati na završetak sezone, ne bih zasad htjela još ništa govoriti. Vidjet ćemo na ljeto što će biti.

A do kraja sezone treba uzeti najmanje dva, a možda i tri naslova.  

– Trenutno još nismo u najboljoj formi, ali bit će sve u redu. Kiksale smo u Europi ove godine, tako da u domaćem prvenstvu i kupu to ne smijemo ponoviti, odnosno moramo uzeti oba naslova bez ikakvih problema. Bilo bi lijepo da osvojimo Regionalnu ligu, na taj način bismo barem malo isprale gorak okus ispadanja iz Europe – zaključila je Nikica Pušić-Koroljević.

(Preneseno iz Sportskih novosti)