Zamirisala je danas SD Gimnazije Fran Galović na večernjem treningu kada je na inicijativu NO RK Podravke cijeli stručni stožer ružama darivao naše igračice. Ne samo da je to gesta koja je razveselila igračice pred još jednu veliku utakmicu nego je i način na koji se još jednom pokazalo veliko uzajamno poštovanje, atmosfera, ali i povezanost ove ekipe koja nije ni punih godinu dana na okupu u ovom sastavu. Prekrasno je bilo vidjeti sva nasmijana lica djevojaka koje u ovom užurbanom vremenu prolaze kroz prilično težak ritam treninga i utakmica, a na njihovim licima to i dalje ne možete vidjeti. Baš zato i jesu snažne, baš zato i jesmo ponosni na njih i sve što su učinile zajedno s ovim divnim ljudima koji marljivo rade i koračaju europskim rukometnim stazama. Još jednom se pokazalo da mjesta ima samo za pozitivne i lijepe stvari jer snovi s početka sezone sada su stvarni, a rezultat svega što se do danas proživjelo na zajedničkim putovanjima su ovi nježni cvjetovi koji su s puno ljubavi i poštovanja dolepršali u ruke naših snažnih cura.