Muzej grada 14U Muzeju grada izložba RK Podravke s.d.d. s naglaskom na 1996. godinu i Podravku Vegetu kada je postala prvak Europe, u Muzeju prehrane predstavljanje svih klubova koje financira Podravka d.d. – bio je sadržaj Noći muzeja u Koprivnici. Izložba u Muzeju grada otvorena je do kraja veljače.

Muzej grada 15Muzej grada 16Muzej grada 13Muzej grada 17Muzej grada 18Muzej grada 19Muzej grada 20Muzej grada 21Muzej grada 22

Cijele večeri emitirani su filmovi u muzeju i na pročelju Muzeja grada o sjećanju na 1996. godinu i staru dvoranu (utakmica, navijači, izjave), Emitiane su stotine slika, a desetke ih je izloženo. Kustosi muzeja prikazali su isječke iz života kluba, nije rađena cjelovita povijest kluba, jer ovo je nakon 60-ak godina prvi iskorak prema arhiviranju te povijesti za što je potreban dugačak sustavni rad, jer građa je rasuta na mnogo (privatnih i nepoznatih) mjesta.