Muzej prehrane 7U Muzeju grada izložba RK Podravke s.d.d. s naglaskom na 1996. godinu i Podravku Vegetu kada je postala prvak Europe, u Muzeju prehrane predstavljanje svih klubova koje financira Podravka d.d. – bio je sadržaj Noći muzeja u Koprivnici. Izložba u Muzeju grada otvorena je do kraja veljače.

Muzej prehrane 5Cijele večeri emitirani su filmovi u muzeju i na pročelju Muzeja grada o sjećanju na 1996. godinu i staru dvoranu (utakmica, navijači, izjave), Emitiane su stotine slika, a desetke ih je izloženo. Kustosi muzeja prikazali su isječke iz života kluba, nije rađena cjelovita povijest kluba, jer ovo je nakon 60-ak godina prvi iskorak prema arhiviranju te povijesti za što je potreban dugačak sustavni rad, jer građa je rasuta na mnogo (privatnih i nepoznatih) mjesta. Muzej prehrane 3Pranjiceve djevojcice 1Pranjiceve djevojcice 2Torta Vegeta i predsjednicaTorta i Vegeta 1Torta i veselje