Muzej grada 24U Muzeju grada izložba RK Podravke s.d.d. s naglaskom na 1996. godinu i Podravku Vegetu kada je postala prvak Europe, u Muzeju prehrane predstavljanje svih klubova koje financira Podravka d.d. – bio je sadržaj Noći muzeja u Koprivnici. Izložba u Muzeju grada otvorena je do kraja veljače.

Muzej grada 23Cijele večeri emitirani su filmovi u muzeju i na pročelju Muzeja grada o sjećanju na 1996. godinu i staru dvoranu (utakmica, navijači, izjave), Emitiane su stotine slika, a desetke ih je izloženo. Kustosi muzeja prikazali su isječke iz života kluba, nije rađena cjelovita povijest kluba, jer ovo je nakon 60-ak godina prvi iskorak prema arhiviranju te povijesti za što je potreban dugačak sustavni rad, jer građa je rasuta na mnogo (privatnih i nepoznatih) mjesta. Podmladak Smiljanec 1Podmladak Smiljanec 2Muzej grada 25Muzej grada 26Muzej grada 27Muzej grada 28Muzej grada 29Muzej grada 30Muzej grada 30Muzej prehrane 1Muzej prehrane 2