Rukometašice Podravke Vegete su odigrale 21. kolo 1.HRL za žene na gostovanju kod Dalmatinke gdje su uvjerljivo slavile protiv domaće ekipe iz Ploča 18:33, poluvrijeme 10:15. Nisu najsjajnije otvorile utakmicu koprivničke rukometašice pa je domaća ekipa povela 3:0, ali trgnule su se izabranice Ivice Obrvana nakon toga i ubacile u višu brzinu te je u 12. minuti rezultat bio u egalu, bilo je 5:5. Povele su nakon toga podravkašice, ali još su se držale rukometašice Dalmatinke. U 16. minuti zabila je Katarina Pandža i odvojile su se podravkašice najprije na +2, a potom Zadravec zabija za prvih +3 u današnjem ogledu. Nakon toga priključila se na pogodak zaostatka Dalmatinka, pet minuta prije kraja prvog dijela, bilo je 10:11. Do kraja prvog dijela domaća ekipa više nije došla do pogotka, a naše su djevojke serijom 4-0 došle do vodstva 10:15 za kraj poluvremena i mirniji ulazak u drugo poluvrijeme.
U drugom poluvremenu podravkašice su nastavile u ritmu s kraja prvog dijela i već u prve dvije minute odlaze do +7,  a u nastavku s odličnom serijom od 9 pogodaka povećavaju svoje vodstvo i u 45. minuti susreta vode 11:25. Petnaest minuta prije kraja susreta domaća je ekipa zabila tek jedan pogodak i postiže tada svoj drugi. Do kraja se ipak digla malo domaća ekipa i pronašla snagu te je utakmica završila 18:33 u korist koprivničkih rukometašica. Danas je u našim redovima najviše pogodaka zabila Andrea Šimara, čak osam dok je Lucija Bešen upisala 9 obrana.
Nakon utakmice svoje su izjave dali pomoćni trener Marko Brezić i igračica Hannah Vuljak.

”Zahvaljujemo se najprije domaćinu jer su nam izašli u susret da odigramo ovo kolo. Bio je malo teži početak, a znamo da su uvijek ova gostovanja malo teška. Domaćin je bio fokusiran i igrao maksimalno u prvom dijelu, a mi smo se u nastavku posložili i krajem prvog poluvremena se odvojili. U drugom smo poluvremenu uhvatili gas i na kraju uvjerljivom pobjedom završili utakmicu.”

”Čestitam mojim curama na pobjedi i Dalmatinki na pruženom otporu. Mislim da smo dobro odigrale. Prvo poluvrijeme bilo je malo slabije, ali sve smo to nadoknadile u drugom. Odvojile smo se u drugom poluvremenu odmah na početku. Sutra nas čeka ŽARK Split i nikog ne smijemo podcijeniti.”

Dalmatinka Ploče:Žderić, Gustin 1, Vladimir 3, Zelić 3, Bule 3, Jerković, Žderić M. 2, Barbir 1, Prusac, Burđelez 2,Štrbić, Barbir E., Sušak 1, Krilić 2, Jelčić. Trener: Ivan Jerković

Podravka Vegeta: Tucaković (3), Bešen (9); Zadravec 2, K. Pandža 4, Popović 2, Franušić 3, Mrđen, Kalaus Žulj, Đelekovčan 1(1), L. Kalaus, Šenvald 5, Hananh 3, Šimara 8, A.Pandža 4, Mamić 1. Trener: Ivica Obrvan