Natalia Čigirinova Za Podravku Vegetu potpisala je nova rukometašica. To je Natalia Čigirinova, 24-godišnja ruska vanjska igračica. Rođena je 20. srpnja u Toljatiju, visoka 172 cm. Dešnjakinja je i igra na poziciji srednje i desne vanjske. Dolazi iz Astrahanočke, a od 2012. do 2016. godine igrala je u Ladi Toljatti.

Nakon potpisa Čigirinove ugovore do 30. lipnja 2020. godine imaju Nikolina Zadravec, Antonia Jukić i Dejana Milosavljević.

Do 30. lipnja 2019. potpisale su: Aljona Ihnjeva, Ivona Mrđen, Korina Karlovčan, Lara Pavlović, Magdalena Ećimović, Tena Petika, Elena Popović, Dragica Džono, Ana Debelić, Jovana Risović, Karina Jožekova, Ana Turk i Natalia Čigirinova.

Natalia Čigirinova. Službeno su potvrđeni odlasci četiri igračice. To su Ivana Kapitanović, Ivana Dežić, Ana Toth i Dora Krsnik. Marijeta Vidak još nije službeno obavijestila klub i nije zatražila potrebne dokumente. Malo neobična situacija, no klub čeka, a svoja postupanja prema njoj (javni oproštaj) temeljio je na novinskim člancima..

Natalia Čigirinova