Skupna slika Prvo okupljanje vodstva i ekipe Podravke Vegete moglo bi se nazvati obiteljskim ručkom, bez nazočnosti javnosti. Ručak je priređen u restoranu Štagelj u Podravkinu rekreacijskom centru. Rukometašice su pozdravile i zaželjele im puno uspjeha i zdravlja u novoj sezoni predsjednica Nadzornog odbora Podravka s.d.d. Ljiljana Šapina i direktorica i jedina članica Uprave Božica Palčić.

Ljiljana Šapina pozdravlja igracičeNa domjenku su, uz sportsku direktoricu Mirandu Tatari Šimunović, bili i članovi stručnog stožera: trener Podravke Vegete Zlatko Saračević, trenerica vratarki Barbara Stančin, kondicijski trener Bojan Golub i fizioterapeut Bojan Savić te članovi Nadzornog odbora Dejan Tkalec, Anđelko Stričević i dr. Dražen Sačer.

Božica Palčić pozdravlja rukometašiceNakon domjenka uslijedilo je zajedničko slikanje za potrebe javnosti, a u ponedjeljak i utorak igračice putuju u Zagreb na prvo ovosezonsko testiranje. Prvi trening, uz prisustvo novinara, bit će održan u srijedu.