Dio Podravkinih djevojčica s trenericom Đurđicom Zečević // Foto Ivo Čičin-MašanskerU Varaždinu je u subotu, 12. studenoga, održan treći krug Regionalne lige, regija sjever. Kako se nastupa u parovima, Podravki 1 i Podravki 2 ovaj su puta suparnici bili Zrinski (Čakovec) i Koka (Varaždin). Postignuti su slijedeći rezultati: Podravka 1 – Zrinski 14:6, Podravka 1 – Koka 11:8, Podravka 2 – Zrinski 12:15 i Podravka 2 – Koka 2:24.

Za Podravku 1 nastupile su: T. Bačić, K. Petričević, P. Jurić, I. Dombaj (1), G. Vrabec, T. Petika (15), K. Borac, L. Brkić (1), L. Jandrašić, J. Kodrić (1), V. Benić (1), L. Galinec, A. Sikavica (3). V. Šestak (2), E. Popović (1).

Za Podravku 2  nastupile su: P. Firšt (7), I. Kolar (1), K. Bunić (1), L. Hudoletnjak (1), I .Kirilenko, N. Presek, T. Bogdan (1), L. Geci, L. Tomiek (1), M. Pobi, S. Križaj (2), A. Sinjeri, D. Kovačić, L. Krstanović.

U obje utakmice djevojčice Podravke 1 pokazale su, iako umorne od jučerašnje utakmice Međužupanijske rukometne lige (seniorski uzrast), bolju kvalitetu od protivnika i zasluženo pobijedile. Podravka 2, sastavljena  uglavnom od djevojčica rođenih 2001. godine, pružila je otpor u skladu svojih mogućnosti.

– U dosadašnja održana tri kruga Podravka 1 osvojila je maksimalan broj bodova (14), dok Podravka2 nije osvojila niti bod, što nije začuđujuće, jer sam djevojčice podijelila po do sada iskazanoj kvaliteti i godištu. Napominjem da je ovo natjecanje ujedno izlučno za državno prvenstvo u organizaciji HRS-a – rekala je trenerica Đurđica Zečević.