U dvorani Gimnazije Fran Galović u Koprivnici danas je odigran 5. krug 1. HKRL. Domaćin je bio Rukometni klub Podravka, a gostovale su ekipe ŽRK Darde i ŽRK Osijeka.  RK Podravku predstavljale su ekipe Podravka 1 i Podravka 2, a odigrane su četiri utakmice. Pravdu su na svim utakmicama dijelile Ivana Koren i Vedrana Stančir.

Naše rukometašice slavile su pobjedu u sva četiri susreta. Podravka 1 u oba je susreta upisala 10 pogodaka razlike dok je Podravka 2 protiv Darde slavila sa sedam pogodaka, a protiv Osijeka s dva pogotka razlike.

Današnje četverostruko slavlje rukometašica Podravke ipak je ostalo u sjeni rastanka. Hana Kovač danas je odigrala svoju posljednju utakmicu u dresu RK Podravke. Hana odlazi  u inozemstvo, a njene suigračice i trenerica za rastanak su joj dale prigodne darove te potpisani dres kao uspomenu na suigračice i klub.

 

RK Podravka 2 – ŽRK Darda 26:19

PODRAVKA: Međurečan 2, Đuranek 5, Sever 6, Crnjak, Hrupec 2, Kovač, Smolak 3, Žganjar, Švenda 7, Besedić 1, Galinec.

RK Podravka 1 – ŽRK Osijek 35:25

PODRAVKA: Josipović 1, Strugar 3, Stručić 8, Vuljak 4, Vrabelj 4, Balaško, Zagrajski 1, Firšt 2, Dedi 1, Beljak 3, Mergle, Strahija, Perić 7, Galinec.

ŽRK Osijek – RK Podravka 2 26:28

PODRAVKA: Međurečan 2, ĐŠuranek 7, Sever 6, Crnjak, Hrupec 4, Kovač, Besedić 1, Smolak 3, Žganjar, Švenda 5, Galinec.

ŽRK Darda – RK Podravka 1 23:33

PODRAVKA: Josipović 4, Strugar 3, Stručić 3, Vuljak 2, Vrabelj 1, Balaško, Zagrajski 4, Firšt 3, Dedi, Beljak 2, Mergle 7, Strahija 2, Perić, Galinec.