Rukometašice Podravka Vegete su provele dva dana na gostovanju u Ljubljani gdje su uz naporne treninge sa sparing partnera iz Ljubljane brusile formu za nadolazeće izazove u novoj sezoni. Danas je odigrana i pripremna utakmica u popodnevnim satima, a Krim je bio uvjerljivija ekipa svih 60 minuta susreta.

Prvih desetak minuta koprivničke su rukometašice držale korak s ekipom iz Ljubljane no uslijedio je negativan niz za Podravku koji je donio uvjerljivu prednost domaćinu na poluvremenu od 17:9. Trener Neven Hrupec je rotirao igračice i dao im podjednaku minutažu. Slovenska je ekipa danas bila puno konkretnija te je kaznila Koprivničanke za sve propuštene prilike i nerealizirane sedmerce, a velika pomoć Krimovkama bile su i dobro raspoložene vratarke Arenhart i Risović. Krajnji rezultat bio je 36:20 u korist domaćina, a ekipa Podravke vraća se u Koprivnicu gdje nastavlja s pripremama i radom za novu sezonu. U petak je na rasporedu pripremna utakmica s domaćom ekipom, varaždinskom Kokom, a za 10 dana u Koprivnicu stižu Siofok, FTC i Krim na 15. po redu Memorijalni turnir ”Josip Samaržija Bepo”. Uvjereni smo kako će stožer imati vremena da pregleda snimke utakmica i treninga te motivira ekipu za nove izazove. Ovo je tek početak, a ekipa je odigrala tek dvije utakmice u novom sastavu tako da slijedi još jakih utakmica i uigravanja. Glave gore i idemo dalje!