Trešnjevka - Podravka Vegeta // Foto Ljerka VreskI nakon 3. kola 1. HRL za žene Podravka Vegeta sigurno kroči prvenstvom. U Zagrebu je svladana Trešnjevka s 28:16 (11:6). Koprivničanke su dominirale cijelo vrijeme utakmice, a osobito u 2. poluvremenu kada je Trešnjevka u 18. minuta dala samo jedan gol!

U početku domaće su donekle držale priključak, ali u drugom poluvremenu probranila je Kapitanović (ukupni učinak 15/22), a priključila se i Ećimović u zadnjih 12 minuta (učinak 5/14 uključujući sedmerac).

U 1. poluvremenu četiri od četiri imala je Nemaškalo, u drugom Debelić šest od šest. Podravka Vegeta imala je više tehničkih grešaka, 12, Trešnjevka sedam. Najveći potrošač lopti bila je Trešnjevkina Lukšić – jedan gol od 11 pokušaja.

Uglavnom, u Zagrebu nije bilo problema, sve su Podravkine rukometašice zaigrale, sve su zabile golove, ne računajći golmanice i Pavlović, ali je Lara imala jedan pokušaj.

U idućem kolu 14. listopada Podravka Vegeta ugostit će Dugo Selo 55, a u 5. kolu odlazi na derbi s Lokomotivom u Zagreb.

Trešnjevka - Podravka Vegeta // Foto Ljerka VreskUTAKMICA 3. KOLA 1. HRL ZA ŽENE

TREŠNJEVKA – PODRAVKA VEGETA 16:28 (6:11)

ZAGREB – Sportska dvorana Trešnjevka Kutija šibica. Gledatelja: 100. Suci: Matija Cingesar (Varaždin) i Mario Mraz (Trnovec Bartolovečki). Nadzornik HRS-a: Saša Brabec (Virovitica).

TREŠNJEVKA: Rabar (1+0), Brkljačić (4+0); Lesac, Lukšić 1, Smiljanić 1, Pašalić 5, Šimara 2, Ćemeraš, Pufek, Vurbić, Miletić, Stojanov, Čagalj, Matijaš, Magenreuter, Dičak 7(2). TRENER: Miran Ognjenović.

PODRAVKA VEGETA: Jukić (-), Kapitanović, (15+0) Ećimović (4+1); Turk 2, Dežić 1, Karlovčan 3, Popović 1, Toth 1, Džono 1, Nemaškalo 4(1), Mrđen 2, Franušić 1, Vidak 4(1), Pavlović, T. Petika 2, Debelić 6. TRENERICA: Snježana Petika.

SEDMERCI: Trešnjevka 4(2), Podravka Vegeta 2(2).

ISKLJUČENJA: Trešnjevka 4 minute (Šimara, Dičak), Podravka Vegeta 8 minuta (Dežić, Popović, Mrđen, T. Petika).

IGRAČICA UTAKMICE: Ana Debelić (Podravka Vegeta) 

Trešnjevka - Podravka Vegeta // Foto Ljerka Vresk