Ovim putem obavještavamo sve zainteresirane navijače o organiziranom odlasku 3.studenog, na gostujuću utakmicu 4. kola EHF Lige prvakinja u Ljubljanu gdje će domaćin Krim ugostiti rukometašice Podravka Vegete. Organizirana su dva autobusa za zajednički prijevoz navijača autobusom do Sportske dvorane Kodeljevo kao i povratak nakon utakmice. Sukladno dogovoru, svi navijači koji su zainteresirani za odlazak na gostujuću utakmicu imat će osigurane ulaznice za utakmicu, a prijevoz će biti besplatan. Sve zainteresirane molimo da rezerviraju svoje mjesto osobno u prostorijama RK Podravke s.d.d. radnim danom od 8 do 15 sati. Za prijavu su potrebni ovi podaci: ime i prezime, datum rođenja, mjesto rođenja te broj putne isprave. Prijave ćemo u u klubu zaprimati do popunjenja mjesta, a s prijavama možete krenuti već danas. Naknadno će biti definiran i termin te mjesto polaska o kojem će svi prijavljeni biti obaviješteni. 

44677286 285281092316785 7904688180719255552 n