EkipaTradicionalno, već godinama, Rukometni klub Podravka s.d.d. na prvi trening Podravke Vegete u sezoni poziva novinare. Tako je bilo i danas u sportskoj dvorani gimnazije Frana Galovića u Koprivnici. Na okupu je bilo15 igračica, dok su Tena Petika i Elena Popović na pripremama s kadetskom reprezentacijom i sudjelovat će na Svjetskom prvenstvu.

SaracevicNa treningu je bio cijeli stručni stožer: Zlatko Saračević, Bojan Golub, Barbara Stančin i Bojan Savić, a iz klupskih struktura direktorica Božica Palčić i sportska direktorica Miranda Tatari Šimunović. Novinarima na raspolaganju za razgovor bile su igračice i treneri, a i fotoreporteri su obavili velik dio posla.

Aljona IhnjevaTreninzi će biti prilagođeni brzom ulasku u formu, jer važne utakmice dolaze za šest tjedana, kako je rekao Saračević, a na pitanje o tome kakvi su suparnici u kvalifikacijama Lige prvakinja odgovorio je:

– Nas samo zanima kakvi ćemo biti mi!

Fotografije Ivo Čičin-Mašansker

Prije treningaZagrijavanje 1Zagrijavanje 2trening 1Trening 2Trening 3