U nedjelju je u organizaciji RS Koprivničko-Križevačke i uz logističku podršku RK Podravka održano 1. Regionalno okupljanje perspektivnih igračica s područja regije Sjever godišta 2008/9 i godišta 2005/6/7.

Takva okupljanja izvode se na području svih rukometnih regija u Republici, a prema Planu i programu HRS-a, operativno razrađenog od strane dr.sc.Lidije Bojić Čačić, instruktorice HRS-a za mlađe dobne skupine.

Da pošalju svoje perspektivne igračice pozvani su svi ženski rukometni klubovi s područja Regije, a odaziv je bio više nego dobar. U godištu 2008/2009 bilo je prisutno 39, a u godištu 2005/6/7  43 igračice iz  7 rukometnih klubova. Iz Rukometnog kluba Podravka bilo je 14 igračica mlađih i 13 igračica starijih godišta.

Treninge je vodilo 8 trenera iz više klubova, a iz Podravke su u radu sudjelovali Dragica Džono ,Nenad Smiljanec i Đurđica Zečević u svojstvu regionalnog stručnog suradnika HRS-a.