Juniorska reprezentacijaIzmeđu dva prvenstvena kola od 11. do 13. veljače izbornik juniorke reprezentacije (igračice rođene 1998/99. godine) Ivan Jerković sazvao je kontrolno okupljanje u Zagrebu. Skup je u Domu sportova 11. veljače u 11 sati. Podravka Vegeta u subotu 10. veljače u 17 sati igra prvenstvenu utakmicu u Umagu, pa će sedam njenih reprezentativki imati malo vremena za odmor. U reprezentaciju su pozvane Ećimović, Karlovčan, Pavlović, Popović, Mrđen, Franušić i Petika, a pričuva je Horvat, dok je trener vratarki Trajkovski.

Ostale mlade reprezentativke su: L. Bešen, Lukić (Sesvete Agroproteinka), Beličev (Trešnjevka), Japundža (Lokomotiva), Dobrić (Zamet), Car (Zrinski), Kaselj (Bjelovar), Kapetanović (Dugo Selo 55), Mrazović, Jurčić (Ivanić) i Ćurić (Pitomača).

U pričuvi su Horvat (Podravka Vegeta), Kalčić (Jadran, Kozina Slovenija), Runje (Sinj), Majetić (Union St. Pölten Austrija), M. Žderić (Dalmatinka), Anđelić (Sesvete Agroproteinka) i Rajnović (Pitomača).

Stručno vodstvo reprezentacije: izbornik Ivan Jerković, trener Ante Burger, trener vrtarki Goran Trajkovski, fizioterapeutkinja Tina Krmpotić i tehniko Iva Kanjugović.