Predaja darova Mirandi Tatari // Foto Ivo Čičin-MašanskerNakon predstavljanja ekipa u zadnjem kolu Lige za prvaka 1. HRL, predstavnici navijača Kronikusi predali su kapetanici Podravke Vegete Mirandi Tatari cvijeće i uramljenu fotografiju stare Koprivnice. Tatari je dar primila vidno obradovana i vidno dirnuta.

Za uspomenu // Foto Ivo Čičin-MašanskerPotez navijača pozdravljen je velikim pljeskom, a to je ujedno bio i oprotšaj Tatari od domaće publike. Isto tako, kod predstavljanja sve su igračice dobile primjereni pljesak, jer ”danas jesmo, sutra nismo, a preksutra tko zna gdi smo”: ova ekipe više nikada ćene nastupati zajedno za Podravku.

Navijači // Foto Ivo Čičin-MašanskerKronikusi su imali i drugih akcija s transparentima po gradu, ali i u dvorani. Prozivana je i Uprava kluba i u tom smislu se i skandiralo. Klasika: Uprava odlazi i tome slično, uz parole o obrani rukometne Podravke kao insitutacije.