Oproštaj od Koprivnice // Foto Ivo Čičin-MašanskerPrema očekivanju nove-stare državne prvakinja Podravka Vegeta visoko su pobijedile u utakmici s posljednjeplasiranim Đakovom, ekipom, koja se vraća u 2. ligu. Pobjedu od 45:13 (29:7) ostvarile su sve igračice iz zapisnika. Zbog ozljeda u Splitu izostale su Franković i Milošević, a zbog ozljede na treningu Krsnik. Zaigrale su zato kadetkinje Lea Franušić, Tena Petika i Lara Pavlović.

Podravka Vegeta - Ðakovo // Foto Ivo Čičin-MašanskerUtakmica je odigrana u staroj dvorani, koja za starije gledatelje budi uspomene. Ove godine 20 je godina kako je ovdje osvojen naslov europskih prvakinja.

Podravka Vegeta - Ðakovo // Foto Ivo Čičin-MašanskerU reviji golova najviše su se ”rasplesale” Sara Šenvald s devet zgoditaka i Korina Karlovčan s osam. Antonia Jukić ponovila je ono što je tjedan dana ranije viđeno i Splitu, imala je 17 obrana. I sve druge rukometašise kod Podravke Vegete upisale su se u listu strijelaca, a veći dio utakmice odigrale su mlađe igračice i one su zabile većinu golova.

Podravka Vegeta - Ðakovo // Foto Ivo Čičin-MašanskerĐakovo se borilo hrabro, srčano, koliko su djevojke mogle, a istaknula se Ivana Zrin s osam golova, dok je golmanica Lena Dunđeković u drugom poluvremenu obranila šest loptu, ukupno sedam.

Podravka Vegeta - Ðakovo // Foto Ivo Čičin-MašanskerUTAKMICA 25. KOLA 1. HRL ZA ŽENE

PODRAVKA VEGETA – ĐAKOVO 45:13 (29:7)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana Srednje škole. Gledatelja: 150. Sutkinje Lorena Jurenec (Koprivnica) i Maja Vajdić (Zagreb). Nadzornik HRS-a Bruno Androš Osijek).

PODRAVKA VEGETA: Jukić (16+1), Kapitanović (-), Milenković (-); Nikšić 4, Dežić 2, Karlovčan 8, S. Šenvald 9, Franušić 1, Džono 3, Nemaškalo 4, I. Mrđen 3, Papac 2, Dragišić 4, Vidak 3(1), Pavlović 1, T. Petika 1. TRENER: Goran Mrđen.

ĐAKOVO: Z. Klemen (0+-), L. Dunđerović (7+0); Privara, Delić, I. Dunđerović, A. Klemen, Zrin 8(1), Beljan 1, Mihalina 2, Češnik, Matasović 2(1). TRENERICA: Iva Verhas.

SEDMERCI: Podravka Vegeta 1(1), Đakovo 4(2).

ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 2 minute (Dežić), Đakovo 4 minute (Beljan, Mihalina).

IGRAČICA UTAKMICE: Sara Šenvald (Podravka Vegeta).Selena Milošević i Dora Krsnik u gledalištu // Foto Ivo Čičin-Mašansker