Ozren Matijašević predaje pehar Mirandi Tatari // Foto Ivo Čičin-MašanskerNakon završetka susreta Podravka Vegeta – Zelina uslijedilo je slavlje. Bilo je odista veselo, dvorana puna emocija. Najprije su dopredsjednik Hrvatskog rukometnog saveza i koordinator za ženski rukomet Ozren Matijašević i povjerenik za natjecanje Mihael Varga podijelili zlatne medalje. Mihael Varga predao je trofej za osvojeni naslov u trajno vlasništvo, a Ozren Matijašević veliki prijelazni pehar, koji je završio u rukama Mirande Tatari. 

Veselje možete vidjeti na slikama. Slike snimio Ivo Čičin-Mašansker; zadnju Koprivnica.net 

 

Foto galeriju možete pogledati na:

http://koprivnica.net/sport/RK-Podravka/17543-Podravka-pobijedila-Zelinu-i-po-20-put-osvojila-naslov-prvaka-Hrvatske

 

Podravkini treneri

Pozdrav gledateljima

 

 

 

 

 

 

 

Podjela medalja

Palji dalje

 

 

 

 

 

 

Trener Hrupi i cure

Skupna s predsjednikom Uprave Podravke d.d. Zvonimirom Mršićem // Foto Koprivnica.net