Rukometna euforija trese Koprivnicu i okolicu, a potvrdio je to još jednom velik interes za ulaznice. U ponedjeljak su ulaznice puštene u promet, a u klupskim prostorijama i na već poznatim lokacijama zlata vrijedni papirići odlepršali su ljubiteljima rukometa. Rukomet je opet IN, a svi žele osjetiti dašak atmosfere u Sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović Koprivnica gdje će već sutra u 14.30 sati rukometašice Podravka Vegete pokušati osigurati prolaz u četvrtfinale EHF Kupa.

Spremne su još jednom ostaviti srce na terenu, a svojom su snagom i zalaganjem postale pravi simbol promicanja koprivničkog sporta i brenda Podravke širom Europe. Koliko je pomama za ulaznicama velika pokazala je i današnja tradicionalna podjela zaposlenicima u Podravki i Belupu, a ulaznice su kao i inače planule u nekoliko trenutaka. Dođite i budite osmi igrač uz glasnu podršku s tribina.