Rukometašice Podravka Vegete su danas odigrale treći po redu pripremni susret u dvorani Graberje u Varaždinu protiv prvoligaške konkurencije, varaždinske Koke. U prvim minutama Podravka Vegeta je nametnula svoj ritam koji je za varaždinsku ekipu bio prevelik zalogaj. U 18. minuti Podravka Vegeta je na +9, a rezultat je 5:14. Doprinijeli su tome lijepi pogoci izvana Lee Franušić, a atraktivnost su unijeli i pogoci s krila u režiji Karlovčan i Zadravec. Odlično je poluvrijeme na vratima imala i Tucaković. Na odmor su Koprivničanke otišle s 12 pogodaka prednosti i rezultatom 10:22. U drugom dijelu nastavljaju u dobrom ritmu Podravkašice, a najraspucanija bila je Dijana Mugoša. Naša je ekipa na kraju upisala uvjerljivu pobjedu 17:38. Na kraju moramo reći kako smo ponosni što je naša dokapetanica, Selena Milošević danas upisala prve minute na terenu nakon ozljede koljena zbog čega smo posebno sretni.

Foto: Ivan Brkić