Nedjeljna utakmica bila je puna iznenađenja za naše navijače, a u ogledu Podravka Vegete i Borussie Dortmund posebno su uživale Ema, Tena i Lea koje su pobijedile na kreativnom natječaju. Tri predivne djevojčice od kojih su dvije starije, Ema i Tena, ujedno i naše mlade rukometašice dok će, najmlađa Lea čini se, također od jeseni krenuti stopama svojih sestrica.

Za utakmicu 9. kola DELO Lige prvakinja pripremile su transparent na koji su napisale ”Dok srce kuca, Podravka” i ”volimo vas”. S obzirom da su ove tri djevojčice uistinu napravile najkreativniji navijački rad i zaslužile poklončiće koje su im predale naše cure, Selena, Larissa i Dijana te naravno, rukometnu loptu s autogramima koja će im zasigurno biti lijepa uspomena na jedan zajednički uspjeh, kojih će u životu zasigurno imati još. Baš je timski rad ono što su ove djevojčice pokazale, a on je itekako važan u rukometu, sportu u kojem toliko uživaju. Malo je reći da smo i mi uživali s njima.