Podravka Vegeta danas putuje u Beli Manastir gdje će se u 1/8 finala Kupa za žene susresti s domaćinom, drugoligašom ŽRK Baranjom. Utakmica je na rasporedu u 18 sati u N.Š.D. Beli Manastir. Sudački par u utakmici bit će Nikola Knežević i Dalibor Tunuković, a delegat HRS-a Bruno Androš. S obzirom da se ova utakmica zbog europskih ispita za RK Podravka Vegetu nije odigrala ranije kako je bilo predviđeno, u međuvremenu se u prostorijama Hrvatskog rukometnog saveza, prema prethodno utvrđenom rasporedu održao ždrijeb kojim su određeni parovi 1/4 finala Kupa. Pobjednik današnjeg ogleda između Baranje i Podravka Vegete bit će domaćin četvrtfinalnog susreta Hrvatskog kupa koji je na rasporedu 17. travnja zagrebačkoj Lokomotivi. Podravka Vegeta je u današnjem susretu favorit pa smo trenera Zlatka Saračevića upitali za komentar.

Svejedno je kada ćemo pobijediti Lokomotivu, ali moramo je pobijediti, bilo to četvrtfinale ili finale – bio je kratak i jasan trener Saračević te naglasio kako dotad ima vremena, ali ekipa je za dva ogleda s Lokomotivom,onaj prvenstveni i onaj u Kupu itekako spremna.

U nastavku su svi parovi:

Parovi Kupa Hrvatske za žene:

Ivanić – Murvica

Koka – Umag

Pobjednik Baranja/Podravka Vegeta – Lokomotiva

Sinj – Pobjednik Sesvete Agropoteinka/Trogir 58