Podravka 2 2

U sklopu 2. kruga Hrvatske kadetske rukometne lige Podravka 1 je na domaćem terenu svladala ekipu ŽRK Zrinski iz Čakovca uz zamjenu domaćinstva (13:35).

– Protivnice iz Zrinskog nisu nam predstavljale prijetnju jer su to uglavnom igračice 2004. godišta. Uglavnom smo vrlo brzo dolazili do lopte i preko kontri i polukontri postizali golove u čemu su prednjačile Vuljak i Domijan. Priliku da zaigraju dobile su sve igračice i sve su se upisale u zapisnik golovima, osim golmanicapriopćila je trenerica Snježana Petika. 

ZRINSKI : PODRAVKA 1 13 : 35 ( 3 : 20 )

ZRINSKI: Strbat, Potočnjak; Škrobar, Balent 8, Brzuhalski 2, Rebernik, Debelec, Šajnović, Markulinčić 2, Bedić, Okreša, Zanjko 1.

Trenerica: Darinka Pavleković

PODRAVKA 1: Sremec, Jurić; Jurenec 1, Vuljak 7, Perika 2, Vrabelj 3, Zagrajski 3, Domijan 7, Firšt, Beljak 5, Košuta 3, Strahija 3, Paleka 1.

Trenerica: Snježana Petika