U 9. kolu Međužupanijske lige djevojčice U11 odigrale su 9.kolo te je Podravka 1 upisala 2 pobjede, a Podravka 2 dva poraza. U goste su nam stigle ekipe Rugvica i Ivanić.

Iz kola u kolo ponavlja se gotovo isti scenarij u kojem Podravka 1 bilježi pobjede dok Podravka 2 još uvijek iščekuje prvu pobjedu, ali ih ti slabiji rezultati nikako ne smiju obeshrabriti jer se natječu s godinu starijim suparnicama, a usprkos porazima vidljiv je napredak u njihovoj igri- rekla je Zečević.

Pobjede Podravke 1 u obje utakmice nisu dovedene u pitanje iako je utakmica sa Rugvicom, naročito u 1.poluvremenu, bila rezultatski neizvjesna. U toj utakmici igrom su dominirale Šomoci i Maksimović,dok su im se u utakmici sa Ivanićem u dobroj igri priključile još Varga i donekle Rašić – zaključila je Zečević.

MŽL U11;9.kolo,Koprivnica 6.4.2024

Rezultati

Podravka 1 :Rugvica  20:16

Podravka 1 – Ivanić   22:10

Podravka 2 – Rugvica  7:28

Podravka 2 – Ivanić  7:18

Podravka 1: Lončar, Rašić 4, Šomoci 17, Varga 7, Gložinić 1, Tišljarić, Maksimović 13, Dimić Arambašić, Lončarić, Štefanec, Polančec

Podravka 2: Cvetanović 8, Kuzmić, Bebek, Behin, Potroško, Jembrek 5, Žufika, Posavec 1, Kolarek, Šisl