Rukometašice Podravke 2 Lino upisale su pobjedu 36:41 u okviru 4.kola 2.HRL sjever na teškom gostovanju protiv Pitomače.

S vrlo teškog gostovanja vraćamo se s nova 2 boda. Opet prava „ golijada“ na kakvu smo već navikli kada su ove naše djevojke u pitanju. Svakom smo protivniku u stanju zabiti 40 golova, ali i primiti preko 30. No, djevojkama svaka pohvala za prezentaciju  igre u Pitomači. U početku je malo i škripalo, ali smo stvari ubrzo postavili na pravo mjesto, odvojili se na pristojnu razliku i takav odnos snaga zadržali do kraja utakmice – rekla je Zečević te čestitala svim curama na dobroj igri no posebne pohvale išle su za nezaustavljivu Megerle (12) , Strugar(10) te Đelekovčan (10). 

ŽRK Pitomača : Podravka 2 Lino  36:41 (18:22)

Podravka 2 Lino:  Međurečan 3, Megerle 12, Ibrahimpašić , Strugar 10, Cvelber, Balaško 1, Rumek 3, E.Stručić 1, I.Stručić, Crnjak, Dedi 1,Žganjar, Đelekovčan 10, Galinec