Ðakovo TRENERI SURADNICI // Izvještava Filip Turk

U 13. kolu 2. HRL sjever za žene druga ekipa Podravke gostovala je u Đakovu gdje smo pretrpjeli neugodan poraz od 32:30 (15:15). U utakmici koja nam je trebala poslužiti za uigravanje ekipe za završnicu prvenstva za kadetkinje podbacili smo u svim elementima igre.

Iako smo tijekom cijele utakmice održavali minimalno vodstvo, u završnici utakmice dozvolili smo domaćinima da se vesele zasluženoj pobjedi. Prikazana igra je zabrinjavajuća i ako nešto drastično ne promijenimo u vremenu do završnice teško ćemo ostvariti prošlogodišnji rezultat.

Ekipa koja u svojem sastavu ima tri prvotimke koje povremeno nastupaju za prvu ekipu trebala bi puno ozbiljnije shvatiti i obavljati postavljene zadatke.

Nažalost, individualna kvaliteta je nedostatna u kolektivnom sportu i pojedinci će teško doći do izražaja bez potpore suigračica. Moje djevojke nikako da shvate da se rezultat gradi postupno i da svaku osvojenu loptu treba cijeniti. Poraz ne treba shvatiti tragično ako se iz njega izvuku pouke koje ćemo ispravljati na treningu i u idućim utakmicama.

ÐakovoUTAKMICA 13. KOLA 2. HRL SJEVER ZA ŽENE

ĐAKOVO – PODRAVKA 2 LINO 32:30 (15:15)

ĐAKOVO – Nastavno sportska dvorana. Gledatelja 100. Suci: Domagoj Jukić (Osijek) i Davor Milaković (Osijek). Nadzornik HRS-a: Goran Stojanović (Osijek).

ĐAKOVO: Čurić, Vulama, L. Dunđerović; Barišić, Delić 6(3), Matasović, Birtić 11(1), Beljan 6(1), Sastić 2, Dunđerović, Mihalina 2, Bibković, Gilman, Prekačin, Bogdanović 5. TRENER: Željko Perić.

PODRAVKA 2 LINO: Borac, Vrabec; Vuljak 3, Popović 1, Sikavica 1, Brkić 2, Petričević 6, Franušić 11, Petika 6(5), Domijan, Beljak, Kokša, Strahija . TRENER: Filip Turk

SEDMERCI: Đakovo 5(4), Podravka 2 Lino 6(5).

ISKLJUČENJA: Đakovo 10 minuta (Beljan, Matasović, Delić, Mihalina, Birtić), Podravka 2 Lino 8 minuta (Popović 2+2, Brkić, Petika).