Radnik iz Križevaca je bio domaćin 4. kruga 1.HKRL u sklopu kojega smo odigrali dvije utakmice. Prva sa domaćom ekipom Radnika je bila samo u početnim minutama utakmice izjednačeno no kako je utakmica tekla stvari su sjedale na svoje mjesto i razlika se samo dizala kako su se moje igračice opuštale i ulazile u ritam igre. U obje utakmice moje igračice su ušle motivirano i nisu dozvolile  protivničkim ekipama nikakve nade za nekakvo iznenađenje – izvijestila nas je Snježana Petika.

PODRAVKA 1 : RADNIK  40 : 25 ( 16 : 13 )

PODRAVKA 1: Sremec, Jurić;  Vuljak 6, Perika 1, Vrabelj 5 (2), Josipović 3, Zagrajski 1, Domijan 6, Firšt 6 (2), Beljak 4, Strahija 7, Paleka 1.

Trenerica: Snježana Petika

RADNIK: Jaki, Matejaš; Pičak, Kantar 1, Ištvanović, Hanžeković 5 (1), Lovreković, Bečirović, Masnec 6, Vurnek 10 (2), Stručić, Filković 2 (1), Zagorec 1, Manojlović.

Trener: Dario Sokač

Protivnice druge utakmice su nam bile igračice susjednog nam grada Đurđevca. I u drugoj utakmici naša potpuna dominacija na terenu – zadovoljna je trenerica Petika.

ĐURĐEVAC : PODRAVKA 1  24 : 44 ( 8 : 20 )

ĐURĐEVAC: Živko, Patačko; Zeko 10 (1), Šiptar 1, Franković 7, Fuček 3, Šandor, Paro 2 (1), Kucel, Ščuka, L. Rukavina 1, Magdić,D. Rukavina.

Trener: Vladimir Suvajac

PODRAVKA 1: Sremec, Jurić;  Vuljak 3, Perika 3, Vrabelj 4(1), Josipović 9, Zagrajski 2, Domijan 2, Firšt 6 (1), Beljak 2, Strahija 7, Paleka 6.

Trenerica: Snježana Petika

Pohvaljujem cure na zalaganju i prikazanoj igri poglavito u napadačkom dijelu, obrana nam baš nije na visokom nivou, ali pitanje je i koliko možemo unaprijediti taj dio s obzirom na mali broj igračica s kojima raspolažemo na treninzima – zaključila je trenerica 2. ekipe. 

Izvještaj: Snježana Petika