U 10. kolu 2. HRL sjever Podravka 2 Vegeta Lino gostovala je u Bjelovaru kod istoimene ekipe. Naše su rukometašice slavile s rezultatom 37:25.

Trenerica Đurđica Zečević nakon utakmice je izjavila:

Pobjeda izborena lakše od očekivanog. Stalno vodstvo tijekom cijele utakmice na kraju izraženo s visokih 12 golova razlike. Pobjeda je tim draža što smo u Bjelovar išle bez povrijeđenih Stručić i Strugar i odsutnih Perić, Galinec, Balaško i Međurečan, koje su na pripremama mlađe kadetske reprezentacije Hrvatske. No, ostale moje igračice, predvođene Jandrašić i Popović, odigrale su vrlo dobro, a naročito to vrijedi za Vuljak, Beljak i Crnjak.

Podravka Lino: Popović 5, Đuranek, Jandrašić 9, Sever 4, Vuljak 8 , Crnjak, Vrabelj, Hrupec 1, Smolak, Zagrajski, Dedi, Beljak 7, Strahija 3, Švenda, Jagustin