Podravka 2 Lino i Koka 2 jučer su odigrale susret 4. kola 2. HRL sjever za žene u Koprivnici. U napetoj utakmici domaće rukometašice slavile su s rezultatom 33:32. Ekipe su se konstantno smjenjivale u vodstvu te nije bilo rezultatskog odmaka niti jedna nije tijekom utakmice ostvarila značajniji rezultatski odmak. Kod domaće ekipe istaknula se Ema Stručić sa 7 pogodaka, a kod gošći čak 17 pogodaka postigla je Matilda Mrazović.

 Trenerica ekipe Podravka 2 Lino Đruđica Zečević nakon utakmice je izjavila: 

Pobjeda je minimalna, ali time više slađa jer se radilo o iskusnijim i fizički jačim protivnicama. Ema Stručić je igrala odlično, a Strugar i Perić bile su nezaustavljive u kontranapadima. Također Lucija Jandrašić je kvalitetno razigravala ekipu – rekla je trenerica nakon utakmice.

 

RK Podravka 2 Lino 33 (17)

ŽRK Koka 2 32 (17)

KOPRIVNICA – SD Gimnazije Fran Galović

GLEDATELJA: 100

SUCI: Ivan Bednanjac (Zagreb) i Boris Perković (Zaprešić), DELEGAT: Vladimir Peković (Varaždin)

PODRAVKA 2 LINO: Međurečan, Strugar (5), Stručić (9), Jandrašić (4), Sever, Vuljak (1), Crnjak, Vrabelj (1), Balaško, Domijan (2), Fiiršt (3), Dedi (1), Beljak, Strahija (1), Perić (6), Galinec.

TRENER: Đurđica Zečević.

KOKA 2: Kuzminski (3), Šinjori (2), Mrazović (17), Rogina, Hokman (2), Špoljarić, Vrabec, Bartolić (7), Nemec, Likar-Sabolički (1), Jambriško

TRENER: Snježana Horvat

ISKLJUČENJA: Podravka 2 Lino 10 min. (Jandrašić, Balaško, Firšt); Koka 2 12 min. (Kuzminski, Šinjori, Mrazović, Rogina).

SEDMERCI: Podravka 2 Lino 4 (3), Koka 2 1(1).