Podravka 2 Lino u nedjelju je igrala 4. kolo 1. HKRL u Varaždinu protiv ekipa Koka 1 i Koka 2.

S gostovanja u Varaždinu naše rukometašice vratile su se s tri pobjede i jednim porazom. Samo jedna od četiri odigrane utakmice se bodovala dok su ostale odigrane kako bi što više mlađih igračica ili onih koje manje igraju, dobile svoje vrijeme aktivnog sudjelovanja u utakmicama i time stekle dodatno iskustvo.

Bodovala se utakmica između Koke 1 i Podravke 1, a naše su cure time osvojile nova dva boda i osigurale ostanak pri vrhu prvenstvene tablice.

Ekipa  Podravke 1  u obje svoje utakmice prikazala je vrlo dobru igru, a golovi su zabijani iz  lijepih akcija sa svih pozicija. Iako su neke igračice odskakale u realizaciji, pohvalu za igru zaslužuje cijela ekipa.

Podravka 2 u igri protiv Koke 2 zabilježila je uvjerljivu pobjedu, a Koki 1 pružila je odličan otpor i tijesno izgubila. Trenerica Đurđica Zečević zadovoljna  je igrom te ekipe, pogotovo što neke igračice pokazuju velik napredak u igri.

 

Podravka 1 (golovi u obje utakmice):  Vuljak 13, Vrabelj 12, Balaško, Zagrajski 3, Firšt, Dedi 5, Beljak 10, Strahija 7, Perić 12, Galinec.

Podravka 2 (golovi u obje utakmice): Međurečan 13, Čengija, Đuranek 9, Sever 7, Crnjak, Hrupec 3, Kovač 2, Smolak 2, Žganjar, Švenda 8, Besedić, Jagustin 4.

Rezultati:

Podravka 1 – Koka 2    30:18 (17:11)

Podravka 2 – Koka 1    20:22 (12:12)

Koka 2 – Podravka 2    20:27 (11:14)

Podravka 1 – Koka 1     31:23  (18:11)