Povrede i bolesti prorijedile su do te mjere ekipu Podravke 2 Lino koju vodi Đurđica Zečević da smo mogli istrčati na teren sa samo 13 igračica. No, i to je bilo dovoljno da utakmica završi pobjednički za koprivničku momčad, nakon nekoliko izjednačenih minuta. Na poluvremenu je bilo +9 golova u našu korist, a u nastavku utakmice ta prednost povećala se za još četiri gola. Golovi su postizani iz svih pozicija, a u tome su prednjačile Stručić, Strugar i Perić uz svesrdnu pomoć ostalih suigračica.

Igra u obrani i dalje je previše propusna pa usprkos dobrim obranama Crnjak i Galinec, primili smo previše golova. Iduću utakmicu ,pod uvjetom da ne dođe do nekih promjena,igramo slijedeći vikend u gostima protiv ekipe Baranje – rekla je trenerica Zečević nakon utakmice. 

Sastav Podravka 2 Lino: Ibrahimpašić 1, Strugar 8, Đuranek 4, Stručić 12, Sever 1, Besedić, Crnjak, Balaško 2, Dedi 3, Perić 6, Žganjar 1, Švenda 2, Galinec.

2.HRL – Sjever, 8. kolo, 21. studeni 2020., SD Gimnazija Fran Galović

Podravka 2 Lino – Darda 40:28 (24: 15)

PODRAVKA 4

Djevojčice Podravke 4 (2008. i mlađe) koje vodi trener Igor Stubičar u subotu su gostovale u Virovitici. Ekipe Podravke 1 i 2 odigrale su prijateljske utakmice s vršnjakinjama iz Virovitice. Utakmice su poslužile kao dobar sparing, svaka ekipa igrala je 3 × 20 minuta, u dobrom ritmu sa puno rotacija.

Zadovoljni smo viđenim, no svaka odigrana utakmica nam je pouka, a one koje tek slijede novi izazov. Treniramo i dalje vrijedno do novih utakmica – kazao je trener Stubičar. 

REZULTATI:

Rk Podravka 1 – Rk 1234 Virovitica 1 21:18 (12:10)
Rk 1234 Virovitica 2 – Rk Podravka 2 19:29 (8:14)
Rk Podravka – Rk 1234 Virovitica 17:12 (7:5)