U zaostaloj utakmici 3. kola 2.HRL sjever Podravka 2 Lino je protutnjala koprivničkom dvoranom i uvjerljivo svladala Garešnicu 40: 25, poluvrijeme 18:11.

Ostvarena je očekivana pobjeda nad ekipom Garešnice. Za pobjedu od čak 15 golova razlike zaslužna je dobra igra cijele ekipe, a posebice odličnih vratarki Galinec  (16 obrana) i  Crnjak (14 obrana) te krilnih igračica Strugar i Sever, preko kojih je u brzim kontranapadima zabijeno  18 golova.  Raduje uspješan povratak Crnjak, koja je stala na gol nakon šest mjeseci pauze. U pobjedi su učestvovale i dvije igračice mlađeg godišta (Rumek, Đelekovčan) i svojom igrom opravdale svoje mjesto u sastavu – zaključila je zadovoljno trenerica Zečević. 

Podravka 2 Lino: Međurečan 1, Megerle 6, Strugar 10, E.Stručić 5, Sever 8, I.Stručić,Crnjak, Hrupec, Balaško 3, Rumek 1, Dedi 3, Smolak, Žganjar 2, Đelekovčan 1, Galinec

Izvještaj pripremila: Đurđica Zečević