U zadnjem kolu jesenskog dijela natjecanja u 2.HRL sjever s gostovanja iz Belog Manastira rukometašice Podravke 2 Lino su se u Koprivnicu vratile s nova dva boda i tako se s pobjedom 27:28 oprostile od prvog dijela natjecanja. Trenutno se nalaze na 5. mjestu s 13 bodova. U 11 odigranih utakmica upisale su 6 pobjeda, 1 neriješenu utakmicu i 4 poraza. Drugi dio natjecanja će itekako biti zanimljiv, a trenerica Snježana Petika nam je priopćila detalje s posljednje utakmice uoči zimske pauze.

IMG 6178 1600x1200

Foto: arhiva

U vrlo napetoj i do kraja neizvjesnoj utakmici slavili smo unatoč velikom broju grešaka, promašenih prigoda i vrlo lošoj igri u obrani. Rukomet je kolektivni sport i svi se moraju truditi i biti spremni na čvrstu igru i koncentraciju na postavljene zadatke – priopćila nam je trenerica Petika. 

Baranja – Podravka 2 Lino 27:28 ( 12:14 )

Sastav Baranje: Živaković 1, Ileković, Ljepojević 3, Nemet 3, Časar, Dolić 6, Vuković 3, Horvat 10(1), Bagić, Jovanović, Vrbanić, Vukas 1, Živaković, Jović. Trener: Tomislav Rešicki

Sastav RK Podravka 2 Lino: Jurić, Vuljak , Sikavica 3, Brkić , Franušić 5, Perika, Vrabelj, Petika 13(1), Josipović 4, Zagrajski, Domijan 1, Firšt, Beljak, Strahija 2, Kolar, Paleka.

Trenerica: Snježana Petika