Podravka 2 Lino je u sedmom kolu 2. HRL za žene sjever na domaćem terenu doživjela poraz od virovitičkog Tvina 20:30, poluvrijeme 12:16.

foto 3 web

Rukometašice Podravke 2 Lino dobro su ušle u utakmicu i u prvim minutama ostvarile prednost od +4. Iako je utakmica mogla krenuti u drugom smjeru vrlo brzo su se iskusnije igračice Tvina digle i krenule sustizati rezultatski zaostatak na krilima Nike Deskar koja je upisala 12 pogodaka dok ju u stopu prati Tamara Hudoletnjak s 11 pogodaka. Rezultatu su prije svega presudile tehničke greške domaćih igračica i dobro raspoložena gostujuća vratarka. Na ruku našim curama nije išlo ni to što u sastavu zbog ozljede ponovno nije bilo odlične Josipe Josipović. Do poluvremena su gošće ohladile domaću ekipu i na odmor otišle s prednošću od +4 i rezultatom (12:16). U drugom poluvremenu ništa povoljnija situacija za domaće igračice pa su gošće povećavale svoju prednost, a u dva niza po pet napada za redom rukometašice Podravke 2 Lino nisu uspijevale realizirati pogodak. Utakmica završava rezultatom 20:30, a Tvinovke su se u Viroviticu vratile s pobjedom. 

foto 4 web

foto 2 web

foto web 1

Sastav Podravka 2 LIno: Jurić, Vuljak 2, Sikavica, Uremović, Brkić, Jandrašić 1, Perika, Vrabec, Vrabelj 4, Zagrajski, Domijan 3, Firšt 5, Beljak 1, Strahija 4, Kolar, Paleka

Trenerica: Snježana Petika

Sastav ŽRK Tvin: Devald, Hrvojić 3, Jezerčić 1, Veršec, Đud, Hudoletnjak 11, Biuk, Blažević, Medved 1, Zupčić 1, Stjepanović, Prpić, Deskar 12, Oštrić, Miklić 1, Biuk Iva

Trenerica: Zdenka Premužić

Suci: Luka Šipoš iz Trnovca Bartolovečkog i Marko Zeko iz Čakovca

Gledatelja: 50