Podravka 2 copy copy

U 2. krugu HKRL Podravka 2 je igrala protic čakovečkog ŽRK Zrinski u Sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović Koprivnica, a utakmica je završila pobjedom 32:11(21:6).

– Tijekom cijele utakmice bili smo dominantna ekipa u svim elementima rukometne igre. Golovi su postizani iz svih pozicija , a zahvaljujući našoj dobroj obrani i tehničkim greškama gostujuće ekipe najviše golova palo je iz protunapada. Rezultatska neopterećenost omogućila je uvođenje u igru svih igračica u podjednakoj minutaži, što se nije nimalo odrazilo na rezultat. Zadovoljna sam igrom svih svojih igračica – priopćila je trenerica Đurđica Zečević.

Podravka 2 nastupila je u sastavu: Međurečan 3, Jagustin 4, Dedi 1, Đuranek 2, Smolak 1 ,Hrupec 2, Švenda, Skrbinšek, Stručić 6, Balaško 1, Galinec, Lukša, Perić 3, Megerle 4, Strugar 3, Sever 2