Mlađe kadetkinje ilustracijaTRENERI SURADNICI // Piše Goran Rihtarić

Protekle nedjelje ekipa Podravke 3, godište 2002/2003., nastupila je u Osijeku u 3. kolu 1. HMKRL sjever za djevojčice (u navedenoj ligi se natječemo kao Podravka 2). Postigli smo slijedeće rezultate: ŽRK Osijek – Podravka II 23:19 (12:9) te Podravka II – ŽRK Đakovo 14:24 (10:15).

Iako znatno mlađi (1. HMKRL je liga za djevojčice rođene 2000/2001.) nismo se predavali, sve su Podravkine djevojčice pokazale hrabrost, veliku želju, borbenost i što je najvažnije veselje tijekom obje utakmice. Nisu posustale čak i kada su saznale da obje utakmice moraju igrati s puno većom loptom od one kojom treniraju. Usprkos porazu, teren su napustile uzdignute glave. Utakmice su im bile pravi putokaz na koji način se bori i igra za svoju ekipu, za svoj klub. Jer kada je takav pristup, sve to izgleda sasvim drukčije. Sve u svemu, jedan lijep i veseo izlet u Osijek.

Sastav i zbrojeni golovi: Zagrajski 1, Vuljak 6, Ružić 8, Sermek, Baltić, Domijan 9(3), Behin, Kusak 1, Pavić 1(1), Lončarić, Strahija 3, Ruđic, Jurić, Košuta 1, Bebek, Brunec.