Podravka 3 u KriževcimaEkipa Podravke 3 pod vodstvom novog trenera Filipa Turka odigrala je prvu pripremnu utakmicu u Križevcima s domaćim KTC-om. Igralo se 3×20 minuta što je omogućilo da sve igračice dobiju priliku da zaigraju, a treneru uvid u trenutno stanje ekipe. Sve igračice pokazale su veliku želju i požrtvovnost što je na kraju rezultiralo pobjedom 31:27.

PRIJATELJSKA UTAKMICA

KTC – PODRAVKA 3 31:27 (9:9)

KRIŽEVCI – Gradska sportska dvorana Ljudevita Modeca. Suci: Dario Sokač i Anđelko Nervo.

KTC: Lukša, Matejaš, Majnarić; Kantar 3, T. Vurnek, Beljak 9(4), Selthofer 3, Hanžeković 3(1), Mesar, Lukačić, N. Vurnek 2, Kurtanjek, Filković, Mikulec, Stručić. TRENERICA: Marijana Fržović.

PODRAVKA 3: Jurić, Behin, Nemec, Lončarić; Firšt, perika 3, Zagrajski, Vuljak 1, Ružić 3, Vrabelj 4(1), Sermek 2, Domijan 5(1), Kusak 4(1), Pavić 5, Strahija 1, Paleka 3, Jurenec, Bebek, Ranilović, Žarić, Košuta. TRENER: Filip Turk.

SEDMERCI: KTC 7(5), Podravka 3 – 4(3).

ISKLJUČENJA: KTC 2 minute (Selthofer), Podravka 3 – 6 minuta (Zagrajski 2+2, Paleka).