S gostovanja u Križevcima ekipa Podravke 3 se vratila s nova 4 boda iz dvije utakmice. Ostvarile su tako djevojčice 2004. godišta i mlađe nove bodove u utakmicama s ekipama Đurđevca i Radnika iz Križevaca.

Obzirom da u toj ligi igramo van konkurencije, rezultati se ne vode u službenoj tablici HRS-a, ali  5 pobjeda iz 6 dosada odigranih utakmica  ispunjava nas zadovoljstvom i pozicionira nas u gornji dio tablice – priopćila nam je trenerica Đurđica Zečević.

Rezultati :

Podravka 2 : Đurđevac  43:28

Podravka 2 – Radnik   30:18

Igrale su (golovi zbrojeni): Međurečan 3, Jagustin 7, Halavuk 1, Dedi 2, Smolak, Hrupec 2, Švenda 3, Stručić 9, Zbodulja 2, Balaško 3, Galinec, Perić 13, Megerle 10, Crnjak, Strugar 10, Sever 8.

U igri su sudjelovale sve igračice iz zapisnika i zadovoljna sam njihovom igrom i zalaganjem – rekla je trenerica Đurđica Zečević.

Idući krug igra se u Mikleušu u nedjelju 13.1. 2019.