Nakon 4.kruga,  odigranog prošle srijede u Križevcima, uslijedilo je gostovanje u Mikleušu, a protivnice Podravke 3 u 5. krugu 1.HKRL bile su uz domaću ekipu i djevojke iz ŽRK  Osijek. I ovoga puta Podravkine su djevojčice 2004/05. godišta upisale dvije uvjerljive pobjede.

Iako bez čak četiri vanjske igračice u obje smo utakmice upisale pobjede i to s visokom razlikom u golovima (+18 i +16). Iskreno, tako visoke pobjede, koliko su rezultat slabije kvalitete protivnica, toliko su i zasluga svih mojih djevojaka, a posebno raspoloženih Eme Stručić i Tene Megerle, uz solidnu pratnju Perić, Balaško i Međurečan kao strijelaca te vrlo dobrih vratarki Galinec i Crnjak.

Rezultati:

Podravka 2 – RK Mikleuš  35:19 (18:8)

Podravka 2 – ŽRK Osijek    39:21 (20:13)

Sastav iz Mikleuša (golovi zbrojeni): Međurečan 8, Jagustin 3, Halavuk 1, Hrupec 4, Stručić 16, Balaško 8, Galinec, Žganjar 1, Perić 8, Besedić 3, Megerle 12, Strugar 7, Sever 2,Kovač 1, Crnjak

Izvještaj: Đurđica Zečević