Djevojčice Podravke 3 (rođene 2006. i mlađe) su jučer 20. listopada 2019. u Zaprešiću, odigrale 1. krug MŽL RSZŽ za djevojčice ”A” 2006. godište i mlađe s ekipama RK Zaprešić iz Zaprešića i RK Jamnice iz Jamnice.

Djevojčice Podravke su u obje utakmice pobijedile visokim rezultatom, ekipu Zaprešića s 33:8 (17:5), a ekipu Jamnice s 35 : 6 (16 : 3). Bez obzira na visoke pobjede i snagu suparničkih ekipa, djevojčice Podravke su odigrale motivirano te željne igre i pobjeda. Na ovom turniru kao i na prethodnom, protivničke igračice teško su dolazile u priliku za postizanje pogotka, tako da su Koprivničanke pretežno bile u obrani iz koje su postizale lake golove iz kontri i polukontri dok su u napadu u svega par dodavanja vrlo lako dolazile u priliku za šut.

Pohvalno je da su sve Podravkine igračice iz zapisnika nastupile na turniru te cijelim tijekom igre u obje utakmice, bez imalo opuštanja, ozbiljno pristupile izvršavanju zadataka.

Rezultati utakmica:

Zaprešić – Podravka 8:33 (5:17)

Podravka – Jamnica 35 : 6 (16:3)

Foto: Dražen Pevač

Tekst: Nenad Smiljanec