Podravka 3 završial je jesenU 11. kolu 3. HRL sjever za žene Podravka 3 poražena je na gostovanju u Gradini 31:17 (18:5). Utakmica u kojoj su djevojčice Podravke 3 imale 14 promašenih zicera od toga 6 sedmeraca, a Podravkina vratarka nije obranila niti jedan protivnički udarac.

– Velika većina propuštenih prilika bila je u prvom poluvremenu, a razlog je opet prilagodba na loptu koja je velikog obujma i stvara nam velike poteškoće. U drugom poluvremenu koliko-toliko smo se prilagodili na loptu i promjena vratara je donijela rezultat, međutim razlika koju su stekli u prvom poluvremenu  bila je nedostižna – rekla je trenerica Snježana Petika.

Ovim kolom je završen jesenski dio prvenstva, a nastavlja se 19. veljače. Podravka 3 sljedeći vikend nastupa na tradicionalnom Božićnom turniru u Sesvetama.

UTAKMICA 11. KOLA 3. HRL SJEVER ZA ŽENE

GRADINA – PODRAVKA 3 31:17 (18:5)

GRADINA – Školska sportska dvorana Gradina. Gledatelja: 50. Suci: Denis Erceg i Dario Heršak (Bjelovar). Nadzornik Dragan Hajtić (Bjelovar).

GRADINA: Doležal, M. Teri; T. Teri 12(7), Krumpa 2, Ivoš, Vučemilović, Tovarović 10(1), Novoselac, Kaselj 1, Miklić 3, Deda. TRENER: Milan Turkaš.

PODRAVKA 3: Kosnica, Borac; Ljubić 3, Karlovčan, Domijan, Šaško, Franjkić, Benotić, L. Šenvald, Mrđen 5, Hmelina 3(1), Horvat, T. Petika 4, Alvir, Papac, Pavlović 2. TRENERICA: Snježana Petika.

SEDMERCI: Gradina 9(8), Podravk 3 7(1).

ISKLJUČENJA: Gradina 8 minuta (T. Teri 2+2, Vučemilović, Kaselj po 2), Podravka 3 4 minute (Hmelina, T. Petika po 2).

Kako u 3. HRL sjever nastupa 11 ekipa, to je svaka odigrala 10 utakmica. Poredak nakon 10 utakmica je: 1. Koka 2 20, 2. TVIN Trgocentar 2 18, 3. Mlinar 16, 4. Bjelovar 2 12, 5. Prelog 12, 6. Veliko Trojstvo 10, 7. ČAkovec 8, 8. Ivančice 6, 9. Podravka 3 4, 10. Gradina 2, 11. Lipik 2.