Ekipa Podravke 3 na finalu kadetskog prvenstvaU 6. kolu Međužupanijske rukometne lige danas, u srijedu, u 20,30 sati Podravka 4 igra u Koprivnici s Velikim Trojstvom. To je početak proljetnog dijela prvenstva pod vodstvom Županijskog rukometnog saveza.

Djevojčice Snježane Petike najmlađe su u konkurenciji.

 

Poredak:
1. Veliko Trojstvo 10 bodova
2. RŠD Bjelovar 8
3. Ilova 6
4. Natura Agro II 3
5. Kalinovac 2
6. Podravka IV – 1

 Podravka 3 na završnici u Čakovcu
U četvrtak u Čakovcu se igra završnica prvenstva Hrvatske za mlađe kadetkinje. Trener Branko Krajačić vodi u Čakovec Podravku 3. Podravka je u A grupi natjecanja uz Dugo Selo 55, Pan Đakovo, Lokomotivu, Kaštela i Sinj. U B grupi su Orijent Presoflex, Opatija Liburnija, Sesvete Agroproteinka, TVIN Trgocentar, Vranjić, Zrinski.

 Podravkin raspored:
Četvrtak 15,45 Podravka – Lokomotiva; u petak se igra u Nedelišću, u 11,30 Podravka – Dugo Selo 55, 14,30 Podravka -Sinj; subota 9 sati Pan Đakovo – Podravka, 18,30 sati Kaštela – Podravka. Polufinalne utakmice (1-A – 2-B, 1-B – 2-A) na rasporedu su u nedjelju od 9,30 sati, utakmice za mjesta od 11 sati, a finalna utakmica u 14,45 sati.