Mlade snage, Podravke 4, su se pod vodstvom trenerice Snježane Petike okupile i krenule s prvim dijelom priprema na koprivničkim bedemima. Prvih desetak dana treninzi će se održavati na vanjskim terenima Bašće te igralištu Osnovne škole Antun Nemčić Gostovinski, a nakon toga će se taktičko-tehnička priprema nastaviti brusiti u dvorani. Spomenimo kako će Podravka 4 za vikend 27.-29.8. nastupiti na turniru u Čakovcu, pod nazivom Pozoj International Handball Cup. Tjedan nakon će treneri Nenad Smiljanec i Snježana Petika svoje ekipe voditi na još jedan turnir u Trogir pod nazivom Kairos Kup gdje je su Podravkine mlađe kategorije već imale prilike nastupati. Jedno je sigurno, mlade Podravkašice su se zaželjele sportskog druženja, ali i utakmica kojih u prošloj sezoni gotovo nije bilo. Želimo da im ova sezona bude puna lijepih rezultata, veselih sportskih trenutaka i osmijeha.