Podravka-4-prvi-trening-2016TRENERI SURADNICI // Piše Đurđica Zečević

Nakon održanih 15 treninga u novoj sezoni, u subotu 10. rujna Podravka 4 odigrala je i prvu prijateljsku trening utakmicu s ekipom KTC-a iz Križevaca. Kao i u prošlim utakmicama s istim suparnikom, rezultat je bio neizvjestan do samog kraja ali, istine radi, mi smo bile te koje smo stalno zaostajale s nekoliko golova zaostatka. Na kraju 25:22 (11:11) za KTC.

Iako nas svaki poraz treba smetati (kao i pobjeda veseliti), samom rezultatu ne pridajem preveliku pažnju, jer se radi o prvoj utakmici nakon ljetnih praznika i nekoliko održanih treninga na kojima se radilo uglavnom na podizanju fizičke spreme.

Ekipa je u Križevcima nastupila u sastavu: Smolak 7, Jagustin, Strugar 1, Đuranek 2, Dedi 7, Švenda, Hrupec 3, Sremec, Sever, Žganjar, Galinec, Halavuk, Matić-Borščak 1, Međurečan 1, Skrbinšek.