Djevojčice rođ. 2008/2009, Podravka 4  su nastupale na međunarodnom turniru Pozoj International Kup koji se proteklog vikenda igrao u Čakovcu i okolici. Igrale su također u starijoj skupini igračica rođ. 2007/2008. Nakon velike pauze bez utakmica djevojčice su nakon dugo vremena bez utakmica dočekale priliku da pokažu sve što znaju. Trenerica Snježana Petika je ove kontrolne utakmice iskoristila kako bi uvidjela na čemu još mora poraditi s ekipom kako bi ih pripremila za službeno natjecanje koje bi se ako to mjere budu dopuštale trebalo održavati ove sezone. Ovu ekipu novi izazovi čekaju već u četvrtak kada putuju u Trogir na još jedan jaki turnir. Čestitke na pobjedama i ostvarenom rezultatu, a mi vas nastavljamo podržavati i pratiti kroz cijelu sezonu.

Rezultati:

Sesvete – Podravka 15 : 11

Sinj – Podravka  15 : 10

Podravka – Udarnik 14 : 4

Prelog – Podravka  6 : 12

Podravka – Vranjic 5 : 8