Podravka-3-i-4 // Foto Ivo Čičin-Mašansker3. KOLO 1. HRVATSKE RUKOMETNE LIGE ZA DJEVOJČICE SJEVER

TRENERI SURADNICI // Piše Goran Rihtarić

U nedjelju je u Garešnici odigrano 3. kolo 1. HRLD sjever. Postignuti su ovi rezultati: Podravka 2 – TVIN Virovitica 16:21 (10:9), Podravka 1 – Garešnica 12:20 (4:12), TVIN Virovitica – Podravka 1 6:20 (3:13) i Garešnica -Podravka 2 26:7 (13:2).

Utakmicu sa TVIN Viroviticom ekipa Podravke 1 riješila je u svoju korist sigurnom igrom od početka do kraja, a priliku su iskoristile sve igračice podijelivši minutažu. Nakon toga igrala se derbi utakmica s odličnom ekipom Garešnice, a pobjeda je ovog puta otišla na stranu domaće ekipe. Neviđenom dekoncentracijom u napadu, bez prekršaja u obrani cijelu utakmicu (samim time i golmani se nisu sreli sa loptom) i nismo mogli očekivati ništa drugo osim uvjerljivog poraza. A kad tome svemu dodamo i danas fantastičnu domaću golmanicu, koju smo proslavili šutevima od prve do zadnje minute u jedan te isti kut (+3 obranjena sedmerca od 4), sve je jasno. Jednostavno, nismo ispoštovali nijednu od samo tri stvari koje smo se dogovorili za ovu utakmicu. Ipak, izdvojio bih odličnu Vuljak i vrlo dobre Ružić i Šokec u polju, kao i Jurić na golu.

Podravka 2 je, u granicama svojih trenutnih mogućnosti, odigrala dvije vrlo korektne utakmice. Od pojedinki svakako bih istaknuo Pavić, Matovina i Bebek.

Prostora za napredak ima, učinit ćemo sve da nedostatke anuliramo u što kraćem vremenu, a dobre stvari podignemo na stepenicu više. Usprkos današnjim lošijim rezultatima, na povratku je prevladavalo dobro raspoloženje koje je začinjeno pjesmom. Ipak, to su još uvijek male djevojčice pred kojima je dug put rukometnog odrastanja, a veselje je najvažnije.

TVIN Virovitica – Podravka 1 6:20 (3:13)

Lončarić, Behin, Jurić, Šokec 1, Perika 1, Ružić 1, Vuljak 3, Jurendić, Baltić 2, Sermek, Domijan 1, Zagrajski, Ranilović 1, Vrabelj 3, Firšt 4, Kusak 3.

Podravka 1 – Garešnica 12:20 (4:12)

Lončarić, Behin, Jurić, Šokec 3, Perika, Ružić 5, Vuljak 3, Jurendić, Baltić, Sermek, Domijan 1, Zagrajski, Ranilović, Vrabelj, Firšt , Kusak.

Podravka 2 – TVIN 16:21 (10:9)

Hudinčec, Bebek 6, Paleka, Ruđic, Žarić 1, Haramina, Matovina 2, Antolić, Peroković, Pavić 6, Sraček, Maruševec, Zagorščak, Loparić i Brunec 1.

Garešnica – Podravka2 26:7 (13:2)

Hudinčec, Bebek 1, Paleka, Ruđic, Žarić, Haramina, Matovina, Antolić, Peroković, Pavić 2, Sraček, Maruševec, Zagorščak, Loparić i Brunec 4.